Шановні покупці! В наших кафетеріях Ви можете придбати продукцію та оригінальні сувеніри ПрАТ "Оболонь" та ПрАТ "Охтирського пивоварного заводу". Сувеніри охтирського краю з фірмовим знаком пивзаводу, а саме: бокали, кухлі, книги, магніти, відкривачки, блокноти на згадку слобожанського краю.

 Також ми проводимо акцію зі зниження ціни:

1. Б/а "Живчик з соком яблука" 1,0 л - 10,00 грн;

2. Б/а "Живчик" Смарт кола" 1,0 л - 10,00 грн;

3. Б/а "Живчик" Смарт кола" 2,0 л - 16,65 грн.

Юрисконсульт, член правління ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" Дульська Юлія Володимирівна вже декілька років захоплюється вишивкою бісером (рубкою) - незвичною технікою контурного вишивання.

Ця справа надає їй енергії та надихає до творчого підходу на підприємстві, на якому вона працює вже 18 років. Начальник інжинірингового відділу Охтирського пивзаводу Ярошенко Антон Петрович, який захоплюється фотографією, допоміг Юлії закарбувати її творіння на фотоплівці. Він креативно підійшов до фотографування робіт та створив справжній шедевр на лоні чудової природи Слобожанщини!

19 вересня 2019 р. в актовому залі підприємства відбулася презентація книги "Охтирка та пивзавод". Автори старалися зібрати якомога більше інформації про працівників, що друге століття поспіль дарують людям чудовий напій — охтирське пиво, одне із символів нашого краю, а також описати, як вони перемагали політичні, економічні злами у суспільстві.

В серпні відбулося “Свято пива — 2019” м. Київ, де ПрАТ “Охтирський пивоварний завод” отримав дві нагороди за свої досягнення.

Підприємство представляли Голова правління Журавльов К. Л. та директор з виробництва та якості Дорошенко Т. М. ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" отримав нагороди: "За високу якість світлого пива "Охтирське козацьке" - почесний диплом, золота медаль; "За високу якість світлого пива “MAROCHNE 1913” (“Марочне 1913”) - почесний диплом, бронзова медаль. Ми працюємо, щоб споживачі отримували найкращу пиво-безалкогольну продукцію!

На ПрАТ “Охтирський пивоварний завод” розпочато налив новинок - напоїв безалкогольних соковмісних сильногазованих “Лемоніссімо Лемоната (Lemonissimo Lemonata)” в ПЕТ об'ємом 0,8л, виготовлених за оригінальними рецептурами на основі артезіанської води :

-“Лемоніссімо Лемоната (Lemonissimo Lemonata)” з натуральним екстрактом трав - відмінний вибір для тих, хто хоче відчути літо на смак та перенестись на альпійські луки з духмяними квітами і травами ;

-“Лемоніссімо Лемоната (Lemonissimo Lemonata)" зі смаком лимон-огірок”- відмінний вибір для тих, хто хоче відчути дух Італії на смак, насолоджуючись свіжим цитрусовим смаком соковитого лимона з легким присмаком огірка;

-“Лемоніссімо Лемоната (Lemonissimo Lemonata)" зі смаком грейпфрут-базилік”- відмінний вибір для насолоди свіжим цитрусовим смаком грейпфруту в поєднанні з легким, пікантним присмаком базиліку.

ПрАТ «Охтирський пивоварний завод» починає випуск лінійки пива у новому унікальному форматі ПЕТ 0,8л як з новими, так і добре знайомими споживачу марочними назвами та смаками. Нову лінійку започатковує нефільтроване світле пиво із символічною назвою «MAROCHNE1913» («Марочне 1913»), що вшановує рік заснування Охтирського пивоварного заводу і понад 100-річний досвід пивоваріння.

«MАROСНNЕ 1913» - класичне пиво з масовою часткою сухих речовин 11% та вмістом спирту 4,4% об., зварене за традиційною рецептурою згідно вимог ДСТУ 3888, відноситься до світлого типу, має чистий смак збродженого солодового напою з хмельовою гіркотою, легким солодовим, квітково-фруктовим ароматом та присмаком дріжджів. За способом оброблення - нефільтроване, пастеризоване. Для приготування пива використовують воду Бучанського горизонту унікального для організму людини складу, солод пивоварний ячмінний виготовлений за класичною технологією без активаторів, ячмінь пивоварний, хміль, суміш солодових екстрактів та низові пивні дріжджі. Пиво вариться за старою класичною технологією, зброджується та дозріває у старовинних підвалах, де завжди стабільна температура +1+3?C, при якій проходить формування букету смаку та розливається на автоматизованій системі в КЕГбочки 30л, 50л та ПЕТпляшку 0,8 л.

Фахівці школи "Економіки та менеджменту" під керівництвом Мироненко Рімми Файзрахманівни - заслуженого економіста України, директора з економіки ПрАТ "Охтирський пивоварний завод", представника ПрАТ "Оболонь", не тільки підвищують свій рівень знань, але й знайомляться з історією рідного краю.

У кожної країни є свої символи та традиції, які вона пронесла крізь часовий простір та закріпила у своїй історії. У кожного народу є свій традиційний одяг, якому притаманні особливі елементи, що перейшли у спадок від предків. Вишиванка - це національна сорочка, яка залишається популярною у будь-які часи. Це не просто одяг, а безцінне надбання нації, невід’ємна частина її багатої історії, звичаїв та традицій.