Журавльов Костянтин Леонідович — голова правління.

Народився в м. Охтирка. Вищу освіту здобув в Українському заочному політехнічному інституті за спеціальністю інженер-механік. Професійну діяльність розпочав в 1969 році в тресті “Полтавабурнафтогаз” Охтирської контори бурових робіт.

З 1970 року працював на Охтирському заводі сільськогосподарського машинобудування, куди повернувся після служби в армії.

На Охтирському пивоварному заводі Сумського пивного об'єднання розпочав роботу в травні 1983 року на посаді головного інженера, а в лютому 1987 року очолив державне комунальне підприємство “Охтирський пивоварний завод”.

З березня 1996 року і по сьогоднішній день К. Л. Журавльов — голова правління ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”.

К. Л. Журавльов депутат Охтирської міської ради трьох скликань. З 2020року член виконкому Охтирської міської ради. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня (2009р.), ювілейним знаком-орденом “100 років УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ” (2017р.)


   

 

 

Дорошенко Тетяна Миколаївна — член правління, директор з виробництва та якості.

Народилася на Полтавщині. Освіта вища, Лохвицький технікум харчової промисловості за спеціальністю “бродильне виробництво”, Київський державний університет харчових технологій за фахом технолог бродильного виробництва та виноробства.

18 червня 1991 року розпочала трудову діяльність на ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”. В різні роки працювала на підприємстві на посадах: апаратник процесу бродіння, інженер-технолог, майстер бродильно - лагерної дільниці, завідуюча виробництва - головний технолог, з 29 березня 2000 року і по сьогоднішній день — директор з виробництва та якості.

З 2008 по 2015 рік за наказом Міністерства аграрної політики України, була призначена головою Державної кваліфікаційної комісії в Лохвицькому технологічному технікумі за спеціальністю “бродильне виробництво”.

Проводить заняття на підприємстві зі спеціалістами своєї служби по інноваціям технології виробництва продукції. Займається введенням, удосконаленням та організацією робіт по функціонуванню інтегрованої системи управління на підприємстві.

 

 

  

 

Карабельський Олег Юрійович - член правління,  директор з продажу.

Народився в м. Охтирка. Працює на ПрАТ „Охтирський пивоварний завод” з 2000 року. Освіта вища, Харківський технічний Унівеситет сільського господарства ім. П. Василенко, інженер-механік.

Кар'єру на ПрАТ „Охтирський пивоварний завод” розпочав у службі відділу збуту: менеджер, начальник відділу збуту.

З березня 2005 року призначений на посаду директора комерційного ПрАТ „Охтирський пивоварний завод”.

Основні сфери відповідальності: збут готової продукції на внутрішньому ринку, логістика.

У 2019 році отримав сертифікат про підвищення кваліфікації в Українсько – американському університеті «Concordia», «Концепція управління ХХІ століттям для підвищення ефективності мідл – менеджменту».

 

 

 

 

Машков Андрій Олексійович — член правління,  директор технічний.

Народився в м. Охтирка. Вищу освіту здобув у Харківському Національному Автомобільно-Дорожньому Університеті за спеціальністю інженер-механік.

З 8 листопада 2006 року працює на ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”. В різні роки працював на підприємстві на посадах: апаратник процесу бродіння, майстер дільниці ємкісного розливу, інженер іжинірингового відділу, начальник інжинірингового відділу, з 14 травня 2015 року і по сьогоднішній день — головний інженер.

Основний напрямок роботи - координація дій із забезпечення належного функціонування технологічного обладнання на підприємстві, розробка та впровадження інвестиційних проектів.

 

 

 

 

   

Контакти

 Офіційний сайт:

https://okhtyrka.beer/

 

Відділ продажу

Телефон: 050-307-11-61

 Відділ постачання

Телефон: 067-542-84-64

 

Приймальня

Телефон:  050-407-27-71