ПОВІДОМЛЕННЯ

ПРО ВИНИКНЕННЯ ОСОБЛИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЕМІТЕНТА

1. Загальні відомості

1.1. Повне найменування емітента: Публічне акціонерне товариство «Охтирський пивоварний завод»

1.2. Організаційно-правова форма емітента : акціонерне товариство

1.3. Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента : 00383053

1.4. Місцезнаходження емітента : Сумська обл., м. Охтирка, вул. Батюка, 23

1.5. Міжміський код, телефон та факс емітента: 05446-2-27-23

1.6. Електронна поштова адреса емітента : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

1.7. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації www.ok.obolon.ua

1.8. Вид особливої інформації : відомості про зміну складу посадових осіб емітента.

2. Текст повідомлення

Черговими (річними) загальними зборами акціонерів Публічного акціонерного товариства «Охтирський пивоварний завод» від 11 квітня 2013 року внесені зміни до складу посадових осіб Товариства у зв’язку з закінченням терміну їх повноважень, передбачених Статутом Товариства.

Членами наглядової ради призначено :

Біляка Павло Павлович (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 59 простими іменними акціями, що складає 0.001 % статутного капіталу; попередні посади: головний механік ПАТ « Оболонь»; призначено на термін - 3 роки. Відповідно до п.10.3.9. Статуту Товариства рішенням Наглядової ради від 12.04.2013р. № 1 призначено Головою наглядової ради. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Шишлевського Олександра Миколайовича - член наглядової ради (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 59 простими іменними акціями, що складає 0.001 % статутного капіталу; попередні посади: начальник цеху розливу № 4, ПАТ « Оболонь»; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Мороз Тамару Іванівну - член наглядової ради (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 58 простими іменними акціями, що складає 0.001 % статутного капіталу; попередні посади: економіст з бухгалтерського обліку та аналізу фінансової діяльності ПАТ « Оболонь»; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Резніченко Людмилу Іванівну - член наглядової ради (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 3000 простими іменними акціями, що складає 0.0499 % статутного капіталу; попередні посади: начальник цеху розливу ПАТ «Охтирський пивоварний завод»; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Кузнецова Олега Анатолійовича - член наглядової ради (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 3000 простими іменними акціями, що складає 0.0499 % статутного капіталу; попередні посади: майстер солодової дільниці ПАТ «Охтирський пивоварний завод»; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

В зв’язку з призначенням нового складу Наглядової ради припинили повноваження:

Дорошенко С.П.- член наглядової ради (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 3000 акціями, що складає 0,0499 % статутного капіталу; перебував на посаді - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не мав.

Мамченко О.Ф.- член наглядової ради (згоди на розкриття паспортних даних не надано), володіє 6920 акціями, що складає 0,1151 % статутного капіталу; перебував на посаді - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Членами ревізійної комісії призначено:

Василенко Руслана Олександровича - голова ревізійної комісії (згоди на розкриття паспортних даних не надано), акціями Товариства не володіє; попередні посади: начальник фінансового відділу, головний казначей ПАТ “Оболонь”; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Коваленко Олег Павлович - член ревізійної комісії (згоди на розкриття паспортних даних не надано), акціями Товариства не володіє; попередні посади: керівник групи матеріального обліку бухгалтерії ПАТ “Оболонь”; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Лискіна Надія Михайлівна - член ревізійної комісії (згоди на розкриття паспортних даних не надано), акціями Товариства не володіє; попередні посади: провідний економіст ПАТ “Охтирський пивоварний завод»; призначено на термін - 3 роки. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

3. Підпис

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.

Голова правління К.Л.Журавльов

Контакти

 Офіційний сайт:

https://okhtyrka.beer/

 

Відділ продажу

Телефон: 050-307-11-61

 Відділ постачання

Телефон: 067-542-84-64

 

Приймальня

Телефон:  050-407-27-71