Шановні покупці!  В наших кафетеріях Ви можете придбати продукцію та оригінальні сувеніри ПрАТ "Оболонь" та ПрАТ "Охтирського пивоварного заводу". Сувеніри охтирського краю з фірмовим знаком пивзаводу, а саме: бокали, кухлі, книги, магніти, відкривачки, блокноти на згадку слобожанського краю.

  Також ми проводимо акцію зі зниження ціни:

1. Б/а "Живчик з соком яблука" 1,0 л - 10,00 грн;

2. Б/а "Живчик" Смарт кола" 1,0 л - 10,00 грн;

3. Б/а "Живчик" Смарт кола" 2,0 л - 16,65 грн.

  Завжди раді бачити Вас в наших кафетеріях за адресою: м. Охтирка вул. Батюка, 23; вул. Незалежності, 36; вул. Армійська, 78 та м. Тростянець вул. Благовіщенська, 45.

Шановні колеги, партнери, споживачі!

Від щирого серця вітаємо Вас

з Новим 2020 роком

та Різдвом Христовим!

 

Бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, сімейного добробуту.

Нехай Новий рік буде сповнений приємними враженнями

і радісними подіями та подарує

нові можливості та перспективи

для процвітання і успіху!

 

З повагою,

охтирські пивовари

Голова правління ПрАТ "Охтирський пивоварний завод"           К. Л. Журавльов

 

 

  Юрисконсульт, член правління  ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" Дульська Юлія Володимирівна вже декілька років захоплюється вишивкою бісером (рубкою) - незвичною технікою контурного вишивання. Ця справа надає їй енергії та надихає до творчого підходу на підприємстві, на якому вона працює вже 18 років. Начальник інжинірингового відділу Охтирського пивзаводу Ярошенко Антон Петрович, який захоплюється фотографією, допоміг Юлії закарбувати її творіння на фотоплівці. Він креативно підійшов до фотографування робіт та створив справжній шедевр на лоні чудової природи Слобожанщини!

 

 

 

 19 вересня 2019 р. в актовому залі підприємства відбулася презентація книги "Охтирка та пивзавод". Автори старалися зібрати якомога більше інформації про працівників, що друге століття поспіль дарують людям чудовий напій — охтирське пиво, одне із символів нашого краю, а також описати, як вони перемагали політичні, економічні злами у суспільстві.

 “У 2018 році ПрАТ “Охтирський пивоварний завод” відзначило 105-у річницю заснування. На честь ювілею ми об`єднали всі написані нами книги в одну велику та сподіваємося, що вона буде гідним внеском у духовну скарбницю Охтирки та джерелом знань про минулі часи для багатьох дослідників нашої історії”, - прокоментувала презентацію директор з економіки ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”, заслужений економіст України Мироненко Римма Файзрахманівна.

 Придбати збірку "Охтирка та пивзавод", а також різноманітні сувеніри з фірмовим знаком пивзаводу Ви можете у фірмових кафетеріях підприємства (м. Охтирка вул. Батюка, 23; вул. Батюка, 36; вул. Незалежності, 36; вул. Армійська, 78; м. Тростянець вул. Благовіщенська, 45). Завітайте до нас!

   В серпні відбулося “Свято пива — 2019” м. Київ, де ПрАТ “Охтирський пивоварний завод” отримав дві нагороди за свої досягнення. Підприємство представляли Голова правління Журавльов К. Л. та директор з виробництва та якості Дорошенко Т. М. ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" отримав нагороди: "За високу якість світлого пива "Охтирське козацьке" - почесний диплом, золота медаль; "За високу якість світлого пива “MAROCHNE 1913” (“Марочне 1913”) - почесний диплом, бронзова медаль. Ми працюємо, щоб споживачі отримували найкращу пиво-безалкогольну продукцію!