Шановні працівники харчової промисловості!

 

                                       Вітаю Вас з професійним святом!

  Бажаю міцного здоров'я, життєвих сил і бадьорості духу. Щоб родинне тепло і затишок допомогли у здійсненні планів!

  Професійних успіхів на благо нашої держави.

 

Голова правління

ПрАТ "Охтирський пивоварний завод"

Костянтин Журавльов

  ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" нагороджений благословенною грамотою "Кращий благодійник" за допомогу у відродженні та розбудову Храму Успіння Божої Матері с. Пологи.

 

  Перед святковим концертом присвяченому Дню Незалежності України на площі перед КЗ "Кнєжа" працівники ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" провели конкурс "Дізнайся більше про Охтирське пиво". Жителі Охтирки та гості міста прийняли участь та отримали подарунки.

 

  На ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" 02.06.2018 р. була проведена екскурсія для учасників змагань по волейболу - команди "Город 312" м. Охтирка.

  Для відвідувачів була проведена дегустація продукції підприємства та організована передача спортивних футболок з логотипом "Охтирське пиво" для волейбольної команди "Город 312", яка є постійним учасником усіх міських змагань з волейболу, неодноразовим переможцем змагань різних рівнів, а члени команди виступають у складі збірної Сумської області з волейболу, де також займали призові місця.

 

 

 

Політика ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" завжди направлена на постійне поліпшення та задоволення споживачів пиво-безалкогольної продукції. Так у березні 2018 р. європейською фірмою "Декра" на підприємстві було проведено технічний нагляд інтегрованої системи управління на відповідність вимогам  ISO 9001 (Системи управління якістю), ISO 22000 (Системи управління безпечністю харчових продуктів), ISO 14001 (Системи екологічного керування), OHSAS 18001 (Системи управління безпекою та гігієною праці). Що є  підтвердженням того, що ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" піклується про якість та безпечність продукції, власний персонал та навколишнє середовище.