Фахівці школи "Економіки та менеджменту" під керівництвом Мироненко Рімми Файзрахманівни - заслуженого економіста України, директора з економіки ПрАТ "Охтирський пивоварний завод", представника ПрАТ "Оболонь", не тільки підвищують свій рівень знань, але й знайомляться з історією рідного краю. Так, в червні 2019 р. фахівці відвідали м. Глухів Сумської області в т. ч.: краєзнавчий музей, що розташований в будівлі колишнього Дворянського зібрання, яке було споруджено в 1811 році і є пам'ятником архітектури ХІХ століття ; місцеві духовні святині; Київські ворота — єдина споруда Глухівської фортеці, є пам'яткою історії, архітектури та містобудування ХVІІІ століття; піднялися на оглядовий майданчик водонапірної башти, яка є пам'ятником місцевого значення, збудована в 1927-1929 роках.

 

Також охтирські пивовари відвідали м. Кролевець. Екскурсія до музею “Кролевецькі рушники”, по місту та до природоохоронного об'єкту “Яблуня-колонія”. Ця рослина була посаджена понад 220 років тому. Звичайні яблуні стільки не живуть, але кролевецька має унікальну здатність до виживання — гілки її самоукорінюються.

 

Учасники екскурсії повернулися з новими знаннями про історію Сумщини, приємними враженнями та позитивними емоціями від здійсненої подорожі.

 

 

 

 

 

 

  У кожної країни є свої символи та традиції, які вона пронесла крізь часовий простір та закріпила у своїй історії. У кожного народу є свій традиційний одяг, якому притаманні особливі елементи, що перейшли у спадок від предків. Вишиванка - це національна сорочка, яка залишається популярною у будь-які часи. Це не просто одяг, а безцінне надбання нації, невід’ємна частина її багатої історії, звичаїв та традицій.

 16 травня 2019 р. Україна  відзначала День вишиванки.  Працівники "Охтирського пивоварного заводу" прийняли активну участь у святкуванні та надягли на роботу свої найкращі вишиванки.

 

 Тільки в фірмових кафетеріях ПрАТ "Охтирського пивоварного заводу" (м. Охтирка вул. Батюка, 23; вул. Батюка, 36; вул. Незалежності, 36; вул. Армійська, 78; м. Тростянець вул. Благовіщенська, 45) Ви можете придбати оригінальні сувеніри охтирського краю з фірмовим знаком пивзаводу: бокали, книги, магніти, відкривачки, блокноти, ручки на згадку слобожанського краю.

  На великодні та травневі свята ми проводимо акцію зі зниження ціни на пиво:

1) "Охтирське світле" 1,0 л - 17,30 грн

з 22.04.2019 р. по 05.05.2019 р.

2) "Охтирське світле" 2,0 л - 29,50 грн

з 06.05.2019 р. по 19.05.2019 р.

 Також пивзавод приймає склопляшку 0,5 л та 0,33 л за ціною - 1,25 грн

 Завітайте до нас, будемо Вам раді !

Шановні жінки!

 

Щиро вітаємо Вас зі святом 8-го Березня !

 

Зі святом весни, вітаємо,

Щастя й успіхів бажаємо,

Вдачі, здоров'я, тепла,

Нехай всі незгоди згорають до тла,

Щоб тільки добро у житті велося,

Хай збудеться все,

Що ще не збулося!

 

 

З повагою,

Голова правління ПрАТ "Охтирський пивоварний завод"

К. Л. Журавльов

 ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" для жителів та гостей міста в своїх фірмових кафетеріях за адресою: м. Охтирка вул. Батюка, 23; вул. Незалежності, 36; вул. Армійська, 78; м. Тростянець вул. Благовіщенська, 45 проводить акцію зі зниження ціни на улюблене пиво: "Охтирське Світле" ПЕТ 2,0 л - 28 грн до 11.03.2019 р.

  Також Ви можете придбати в наших кафетеріях на ваш вибір та смак продукцію та сувеніри ПрАТ "Оболонь".

  ПрАТ "Охтирський пивоварний завод" виготовив нові види сувенірної продукції: магніти, кухлі, ручки, магніт-відкривачка з емблемою пивоварного заводу, які можна придбати на подарунок своїм рідним та близьким.