Костянтин Леонідович Журавльов — голова правління.

Народився 1 січня 1952 року. Вищу освіту здобув в Українському заочному політехнічному інституті за спеціальністю інженер-механік. Професійну діяльність розпочав в 1969 році в тресті “Полтавабурнафтогаз” Охтирської контори бурових робіт.

З 1970 року працював на Охтирському заводі сільськогосподарського машинобудування, куди повернувся після служби в армії.

На Охтирському пивоварному заводі Сумського пивного об'єднання розпочав роботу в травні 1983 року на посаді головного інженера, а в лютому 1987 року очолив державне комунальне підприємство “Охтирський пивоварний завод”.

З березня 1996 року і по сьогоднішній день К. Л. Журавльов — голова правління ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”.

К. Л. Журавльов був депутатом Охтирської міської ради трьох скликань. Нагороджений орденом “За заслуги” ІІІ ступеня в 2009 році.

 

Мироненко Рімма Файзрахманівна — директор з економіки ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”, представник ПАТ “Оболонь”.

Народилася в м. Казань (Республіка Татарстан, РФ). Вищу освіту здобула у Казанському фінансово-економічному інституті. До 1999 року працювала заступником голови правління з економіки на ВАТ “Нафтопроммаш”.

З 18 січня 1999 року — представник ПАТ “Оболонь” на ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”, директор з економіки. У 1999 році отримала диплом за програмою Tacis (підвищення ефективності менеджменту). У 2007 році їй присвоєно звання Заслуженого економіста України. З 2010 по 2015 рік член виконкому Охтирської міської ради.

Разом з головою правління ПрАТ “Охтирський пивоварний завод” К.Л. Журавльовим ініціювала створення п'ятьох видань по історії пивзаводу та міста Охтирка.

За час роботи на підприємстві була створена економічна служба сучасного рівня, організована школа економіки та менеджменту, в якій навчається більша частина керівників підрозділів та спеціалістів підприємства.

 

Дорошенко Тетяна Миколаївна — директор з виробництва.

Народилася 5 травня 1971 року. Освіта вища, Лохвицький технікум харчової промисловості за спеціальністю “бродильне виробництво”, Київський державний університет харчових технологій за фахом технолог бродильного виробництва та виноробства.

18 червня 1991 року розпочала трудову діяльність на ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”. В різні роки працювала на підприємстві на посадах: апаратник процесу бродіння, інженер-технолог, майстер бродильно - лагерної дільниці, завідуюча виробництва - головний технолог, з 29 березня 2000 року і по сьогоднішній день — директор з виробництва.

З 2008 по 2015 рік за наказом Міністерства аграрної політики України, була призначена головою Державної кваліфікаційної комісії в Лохвицькому технологічному технікумі за спеціальністю “бродильне виробництво”.

Проводить заняття на підприємстві зі спеціалістами своєї служби по інноваціям технології виробництва продукції. Займається введенням, удосконаленням та організацією робіт по функціонуванню інтегрованої системи управління на підприємстві.

 

Карабельський Олег Юрійович - директор комерційний.

Працює на ПрАТ „Охтирський пивоварний завод” з 2000 року. Освіта вища, Харківський технічний Унівеситет сільського господарства ім. П. Василенко, інженер-механік.

Кар'єру на ПрАТ „Охтирський пивоварний завод” розпочав у службі відділу збуту: менеджер, начальник відділу збуту.

З березня 2005 року призначений на посаду директора комерційного ПрАТ „Охтирський пивоварний завод”.

Основні сфери відповідальності: збут готової продукції на внутрішньому ринку, логістика.

 

 

 

 

Машков Андрій Олексійович — головний інженер.

Народився в м. Охтирка 20 жовтня 1983 р. Вищу освіту здобув у Харківському Національному Автомобільно-Дорожньому Університеті за спеціальністю інженер-механік.

З 8 листопада 2006 року працює на ПрАТ “Охтирський пивоварний завод”. В різні роки працював на підприємстві на посадах: апаратник процесу бродіння, майстер дільниці ємкісного розливу, інженер іжинірингового відділу, начальник інжинірингового відділу, з 14 травня 2015 року і по сьогоднішній день — головний інженер.

Основний напрямок роботи - координація дій із забезпечення належного функціонування технологічного обладнання на підприємстві, розробка та впровадження інвестиційних проектів.